FİRMAMIZ HAKKINDA


FİRMAMIZ HAKKINDA

20 yıla yakın süredir nakliyat sektöründe hizmet veren TRAKYA EKSPRES NAKLİYAT, sizlere sunduğu özel çözümler ile taşınmanıza yardımcı olmaktadır. Evden Eve Nakliyat bir takım eşyaların bir noktadan başka bir noktaya sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşınması anlamına gelmekle beraber güven içinde taşınması önceliklidir.

evden-eve-nakliyat-trakya-ekspres-nakliyat-istanbul-gungoren-5-min
evden-eve-nakliyat-trakya-ekspres-nakliyat-istanbul-gungoren

Trakya Nakliyat

Evden Eve Nakliyat işlerinde taşınan eşyaların insanlar ve kurumlar için maddi ve manevi değeri bulunmakla birlikte bir takım eşyalarda hayati önem taşımaktadır. Dolayısıyla Evden Eve Nakliyat bir eşyadan çok hayalleri, geleceği, ümitleri ve değerleri taşımak anlamına gelir.

Trakya nakliye

TRAKYA EKSPRES evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin her bir eşyasına geleceğine ve ümitlerine değer verilmekte özel taşıma sistemleri ile masrafsız ve titizlikle yapmaktadır.TRAKYA EKSPRES NAKLİYAT KİMDİR? TRAKYA EKSPRES Nakliyat teknolojik alt yapıya sahip nakliyat araçları, uzman ve tecrübeli ekipleri ile gerekli malzemeler kullanarak her yıl binlerce ev ofis ve işyeri taşımacılığı yapmaktadır.

evden-eve-nakliyat-trakya-ekspres-nakliyat-istanbul-gungoren-2-min
evden-eve-nakliyat-trakya-ekspres-nakliyat-istanbul-gungoren

Şehir içi Evden eve Nakliyat

İstanbul TRAKYA EKSPRES Evden Eve Nakliyat firmamız sahip olduğu bilgi birikim ve hareket kabiliyetini sizlerin hizmetine sunuyor. Nakliyat ve Taşınma işlemlerinizde öncelikle bizlerle iletişime geçerek taşınma konusunda gerekli bilgileri alabilirsiniz. Hangi noktadan alınacak eşyaların nereye götürüleceği konusunda detaylı bilgi vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Güvenilir Evden Eve Nakliyat

Sonrasında vereceğiniz bilgiler ışığından sizlerin verdiği adrese gelecek uzman ekspertiz arkadaşımız eşyalarınızı kontrol edecek ve yeteri büyüklükte gerekli nakliyat aracı tespiti yapacaktır. Eşyalarınızın büyüklüğü, adeti ve taşınacak mesafeye göre bir fiyat planı uygulanmaktadır.TRAKYA EKSPRES Evden Eve

esya-tasima-istanbul-trakya-ekspres-evden-eve-nakliyat-min
esya-tasima-istanbul-trakya-ekspres-evden-eve-nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Nakliyat firması ne Yapar? TRAKYA EKSPRES evden eve nakliyat ev incelemelerinde herhangi bir ücret talep etmemekte ve durum değerlendirmesini gerekecek yetkinlikle uzman ekiplerini sizlerin hizmetlerine sunmaktadır. Taşınacak olan ürünlerinizin doğru paketlenmesi, araçlara yüklenmesi zarar görmeyecek şekilde taşınması ve yeni yerine ulaştırılarak dilediğiniz şekilde dizilmesi gibi spesifik ve detaylı hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Ev Eşyası Taşıma

İstanbul asansörlü evden eve nakliyat konusunda tecrübeli bilgili ve birikimli politikalara sahip olan TRAKYA EKSPRES Nakliyat özellikle yüksek katlara taşınacak ağır yüklerin hasra görmeden alınması ve bir noktaya iletilmesi konusunda güvenli ve hızlı bir şekilde çalışma sistemi oluşturmaktadır.

Anadolu Ve Avrupa Yakası Evden Eve Eşya Taşıma

Sadece İstanbul değil Türkiye’ nin neresinde olursanız olun dilediğiniz miktarda yükü taşıma konusunda uzman nakliyat hizmetleri desteği alabilirsiniz.

TEKLİF İÇİN ARAYIN : (0212) 553 88 60 - (0532) 500 24 62

TOP